Navigácia

Materská škola

OZNAMY PRE RODIČOV

PLENÁRNE STRETNUTIE RODIČOV DETÍ MŠ

 

Milí rodičia, pozývame Vás na plenárne stretnutie rodičov detí materskej školy, ktoré sa uskutoční vo štvrtok, 28.9.2023 sa o 16:00 v telocvični ZŠ.

 Po spoločnom plenárnom stretnutí budete mať priestor na stretnutie a rozhovor s triednymi učiteľkami Vašich detí  v triedach MŠ. Pre pokojný a ničím nerušený priebeh stretnutia Vás prosíme, aby ste si na tento čas  zabezpečili starostlivosť o Vaše dieťa a nebrali ho so sebou na stretnutie (či už spoločné alebo aj triedne). Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie.

 

ZAČÍNAME

 

Milí rodičia a milí škôlkari, 

veríme, že ste prežili požehnaný čas a poriadne si v lete oddýchli. Niektorí z Vás k nám prídu po prvýkrát, iní sa vrátia za svojimi kamarátmi, pani učiteľkami a hračkami.  Tešíme sa na Vás všetkých v pondelok, 4.9.2023. Po rannom stretnutí a skoršej desiate pôjdeme spoločne stredniaci a predškoláci poprosiť o pomoc Ducha Svätého slávnostnou svätou omšou o 9:00. Malkáči tentoraz ostanú v škôlke, my ostatní sa po sv. omši vrátime do škôlky. Prajeme nám všetkým požehnaný, milostiplný a v zdraví prežitý školský rok 2023/2024. 

Teší sa na Vás kolektív MŠ

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s materskou školou sv. Andreja - Svorada a Benedikta
    Braneckého 4, 911 01 Trenčín
  • 0909250461

Fotogaléria