ŠKD

Charakteristika

Školský klub detí je súčasťou Základnej školy sv. Andreja-Svorada a Benedikta, ktorá je jedinou katolíckou školu v meste Trenčín. ŠKD je umiestnený v bežných triedach v čase mimo vyučovania. Využíva tiež priestory čitárne a herne, meditačnej miestnosti,  vonkajšieho klubového  ihriska, telocvične,  multimediálnej učebne, učební informatiky a tiež ostatných vonkajších športových a rekreačných priestorov. ŠKD má tri oddelenia, ktoré poskytujú výchovu a vzdelávanie pre cca 70 žiakov primárneho vzdelávania.

Výchovu vedieme v duchu katolíckej viery a morálky.  Náš školský klub ponúka deťom bezpečný a priateľský priestor, otvorenosť a toleranciu, nestresujúce, estetické prostredie. Podporujeme ich iniciatívnosť, nápaditosť, kreativitu. Deti vedieme k samostatnosti a k spolupráci.

Prevádzka ŠKD je v čase:

Ranný klub: od 6:30 - 7:40 hod.

Popoludňajší klub: od 11:40 - 16:30 hod.

O vaše deti sa s láskou starajú pani vychovávateľky:

Mgr. Alena Rónaiová

Mgr. Milada Berdáková