Navigácia

 • MIKULÁŠSKY TURNAJ

  V utorok, na sviatok sv. Mikuláša, sa v telocvični bude konať turnaj v prehadzovanej. Svoje sily si v športovom zápolení medzi sebou zmerajú žiaci našej školy. Všetkým chlapcom a dievčatám, ročníkov 5. - 9., prajeme, aby v prehadzovanej, v ktorej sa hrá podľa jemne upravených pravidiel volejbalu, s jediným podstatným rozdielom, že sa lopta neodbíja, ale sa chytá, zažili veľa zábavy, radosti a tiež úspechov.

  Pripravte si teda hlasivky, dobrú náladu a príďte povzbudiť svojich spolužiakov.

 • STRATY A NÁLEZY V ŠKOLE

  Vážení rodičia, od dnes do piatka (30.11. – 2.12.) budú vo vestibule školy vyložené všetky STRATY A NÁLEZY, ktoré “sa stratili a našli” od septembra po dnešok. Úctivo Vás prosíme, aby ste sa na čiapky, dáždniky, nohavice, mikiny, svetre, tričká pozreli… a v prípade, že veci patria práve Vášmu dieťaťu – aj ZOBRALI.   

 • ŠKOLSKÉ KOLO GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY

  ŠKOLSKÉ KOLO GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY

  V stredu 23. novembra 2023 sa online formou konalo školské kolo 51. ročníka geografickej olympiády. Naši žiaci súťažili v troch kategóriách. Teší nás, že máme v škole žiakov, ktorých predmet geografia baví, o čom svedčí aj výsledok = 26 úspešných riešiteľov.

   

  Kategória G - žiaci 5. ročníka ZŠ (prípadne aj 4. ročník)

  Tomáš Kulich - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória G, školské kolo je 1. miesto. Získaný počet bodov: 82 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Damian Fenik - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória G, školské kolo je 2. miesto. Získaný počet bodov: 77 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Lukáš Gábor - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória G, školské kolo je 3. miesto. Získaný počet bodov: 77 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Alex Fabian - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória G, školské kolo je 4. miesto. Získaný počet bodov: 71 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Matej Švajda - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória G, školské kolo je 5. miesto. Získaný počet bodov: 70 z 100. Si úspešný riešiteľ.

   

  Kategória F - žiaci 6. a 7. ročníka

  Veronika Vallová - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória F, školské kolo je 1. miesto. Získaný počet bodov: 89 z 100. Si úspešná riešiteľka.

  Matej Janík - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória F, školské kolo je 2. miesto. Získaný počet bodov: 89 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Kvetoslava Kováčová - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória F, školské kolo je 3. miesto. Získaný počet bodov: 87 z 100. Si úspešná riešiteľka.

  Filip Liška - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória F, školské kolo je 4. miesto. Získaný počet bodov: 77 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Dominik Štefan Hlucháň - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória F, školské kolo je 5. miesto. Získaný počet bodov: 60 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Alica Polášková - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória F, školské kolo je 6. miesto. Získaný počet bodov: 56 z 100. Si úspešná riešiteľka.

   

  Kategória E - žiaci 8. a 9. ročníka

  Marek Vallo - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 1. miesto. Získaný počet bodov: 98 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Šimon Briestenský - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 2. miesto. Získaný počet bodov: 95 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Richard Chlebana - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 3. miesto. Získaný počet bodov: 94 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Mária Mistríková - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 4. miesto. Získaný počet bodov: 93 z 100. Si úspešná riešiteľka.

  Jana Garecová - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 5. miesto. Získaný počet bodov: 91 z 100. Si úspešná riešiteľka.

  Michal Hasaj - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 6. miesto. Získaný počet bodov: 91 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Šimon Kakody - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 7. miesto. Získaný počet bodov: 91 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Filip Gavenda - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 8. miesto. Získaný počet bodov: 85 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Matúš Lamačka - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 9. miesto. Získaný počet bodov: 85 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Róbert Hošták - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 10. miesto. Získaný počet bodov: 82 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Adam Dovičic - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 11. miesto. Získaný počet bodov: 80 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Filip Čakloš - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 12. miesto. Získaný počet bodov: 78 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Radoslav Marček - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 13. miesto. Získaný počet bodov: 68 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Ján Dankovič - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 14. miesto. Získaný počet bodov: 68 z 100. Si úspešný riešiteľ.

  Zuzana Kukučová - Tvoje umiestnenie v súťaži Geografická olympiáda, kategória E, školské kolo je 15. miesto. Získaný počet bodov: 57 z 100. Si úspešná riešiteľka.

   

  Všetkým úspešným riešiteľom gratulujeme a postupujúcim žiakom držíme palce, 31. 03. 2023.

 • ZAVÍTAL K NÁM MÍM - PREDSTAVENIE KUFOR

  Vladimír Kulíšek býva často označovaný za jedného z najlepších európskych imitátorov Charlieho Chaplina. Aj my sme mali možnosť, zoznámiť sa s jeho umením. Žiakov interaktívne zapájal do deja, vystúpenie bolo pútavé, poučné a zábavné. 😉Všetci prítomní sa bavili a vystúpenie odmenili veľkým potleskom. Ďakujeme. 👌

 • CHARITATÍVNY ONDREJSKÝ JARMOK

  Každý jarmok má svoje čaro. O to vytvoriť ho, sme sa opätovne pokúsili aj my, žiaci a učitelia ZŠ s MŠ sv. Andreja-Svorada a Benedikta. Tradíciou v našej škole sa stalo, že sa koná pred prvou adventnou nedeľou; a má charitatívny rozmer. 

  Spolu so žiakmi a rodičmi sa snažíme o dobrú vec. Výťažok z predaja poputuje na dobročinné účely a tomu, kto našu pomoc veľmi potrebuje.

  K Ondrejskému jarmoku neodmysliteľne patrí vôňa punču, medovníkov, perníkov, koláčikov..., a samozrejme, rôznorodý jarmočný tovar. Aj tento rok žiaci každej triedy, spolu s p. učiteľkami, pánmi učiteľmi, pripravili vianočné ozdoby, stromčeky, pozdravy, sviečky, mydielka, ale nacvičili aj kúzelnícku show...  

  V piatok 25. novembra 2022 ich šikovné ruky, tvorivosť a fantázia, dokázali vykúzliť nádhernú predvianočnú atmosféru.

  Poďakovanie patrí aj našim rodičom, ktorí sa postarali o chutné a oku lahodiace vianočné pečivo a rôzne maškrty, všakovaké ozdoby, výrobky a výtvory.

  Tiež žiakom školy, za príjemnú atmosféru, zábavu, sviatočnú náladu...

  A samozrejme aj návštevníkom, ktorých bolo tohto roku neúrekom a svojou účasťou prišli podporiť nielen nás, ale aj charitatívny zámer tejto milej akcie.

 • KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK alebo ... NO NAJVÄČŠIA Z NICH JE LÁSKA ♥️

  KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK alebo ... NO NAJVÄČŠIA Z NICH JE LÁSKA ♥️

  Projekt Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok", spája generácie ľudí po celom Slovensku a stáva sa milou vianočnou tradíciou. Cieľom je potešiť neznámeho seniora žijúceho v zariadení pre seniorov, pretože väčšina ľudí žijúcich v zariadeniach nemá žiadnych príbuzných. Náš darček môže byť ich darčekom jediným a občas i posledným. Preto do krabice od topánok zabalenej vo vianočnom papieri (spodok a vrch samostatne, aby sa dala otvárať) alebo do originálnej krabice s vianočným motívom zabalíme okrem jednotlivých vecí aj obrovský kus svojho srdca.

  Čo všetko má / nemá krabička obsahovať, je v prílohe. Deti môžu nosiť jednotlivé položky do triedy v termíne 23.11. – 30.11. 2022spolu s triednou pani učiteľkou, pánom učiteľom vyskladajú (2 – 4 ks) rovnomerné krabičky.

  https://www.kolkolasky.sk/

 • OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU – ŠKOLSKÉ KOLO

  Dňa 15. a 16. novembra 2022 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo 33. ročníka olympiády v anglickom jazyku, ktoré preverilo gramatiku, slovnú zásobu, čítanie a počúvanie s porozumením našich žiakov.

  V školskom kole súťažilo spolu 14 žiakov.

  Školské kolo olympiády z anglického jazyka pozostávalo z dvoch častí: 

  Písomná časť

  1. počúvanie s porozumením, 2. čítanie s porozumením, 3. gramatika. 4. slovná zásoba

  Ústna časť

  1. tvorba príbehu podľa obrázku, 2. rozhovor na určenú tému.

  Všetci súťažiaci preukázali veľmi dobré vedomosti z anglického jazyka.

  Po absolvovaní písomnej časti, do ústneho kola postúpili 3 žiaci v oboch kategóriách.

  Žiaci, ktorí sa v školskom kole OAJ umiestnili na 1. mieste postupujú do okresného kola.

  Výsledky súťaže:

  1A kategória 5. – 7. ročník:

  1. miesto: Viktória Bottková, 7. A

  2. miesto: Dominik Štefan Hlucháň, 7. A

  3. miesto: Jakub Tvrdoň, 7. A

   

  1B kategória 8. – 9. ročník:

  1. miesto: Šimon Briestenský, 8. A

  2. miesto: Filip Čakloš, 8. A

  3. miesto: Hana Halačová, 9. A

  VÍŤAZOM BLAHOŽELÁME A ŽELÁME VEĽA ÚSPECHOV V OKRESNOM KOLE.

 • TRADIČNÝ ONDREJSKÝ JARMOK

  Po viac ako dvoch rokoch, obnovujeme tradíciu konania Ondrejského jarmoku. Veríme, že tak, ako po minulé roky, bude mať svoje neopakovateľné čaro. K Ondrejskému jarmoku neodmysliteľne patrí príjemná atmosféra, vôňa oblátok, perníkov či koláčikov a samozrejme rôznorodý jarmočný tovar. Okrem našich žiackych predajcov, v budove strednej školy a v telocvični nájdete šikovných a zručných žiakov či už MŠ, ZŠ alebo SOŠP, ktorí budú ponúkať svoje vlastné výrobky, prípadne vám predvedú svoju zručnosť. Ondrejský jarmok sa uskutoční 25. novembra 2022 (piatok), v čase od 9:00 - 12:00 hod.  A my srdečne očakávame a tešíme sa aj na návštevníkov tohto podujatia.

 • ČAS PRE, ČAS S...

  ČAS PRE, ČAS S...

  Milí žiaci.

  V utorok 22. novembra 2022 sa po školskej svätej omši (začiatok sv. omše je o 14:20 hod.) opäť uskutoční stretnutie, kedy sa budeme môcť spoločne porozprávať, zahrať sa, jednoducho STRÁVIŤ ČAS SPOLOČNE. ♥️🙏

  Stretneme sa po svätej omši v sakristii. 

  Martin Sedláček, kaplán. 

 • TEŠÍME SA Z OBROVSKÉHO ÚSPECHU NÁŠHO MATEJA ...

  Deviaty ročník Súťaže amatérskych filmárov SAfi 2022 sa dnes dostal do finále. V relácii Doma je doma o 17:05 hod., sme sa dozvedeli mená víťazov. 👌🙏

  Milí priatelia.😉

  Dovoľte nám, všetkým, ktorí ste v súťaži, určenej pre mladých filmárov, svojim hlasom (aj modlitbou) podporili nášho talentovaného žiaka 9.A: MATEJA HAMAJA, poďakovať vám. (s istotou aj v jeho mene 😉) V tomto roku, okrem učiteľov mohli nakrútiť aj iných ľudí, ktorí v nejakom zmysle pre nich spadali do kategórie „Môj učiteľ“, profesionálne, (čo porota veľmi ocenila) nakrútil dokument o sestre Šimone. 🙏♥️ Okrem výhry, obdržal najviac hlasov tak od poroty, ako aj od divákov. Tešíme sa z tohto úspechu a veríme, že o našom žiakovi, v oblasti dokumentaristiky, réžie..., ešte budeme počuť. 🎥📽️📹🎤🎧

 • KONZULTÁCIE PRE ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV

  KONZULTÁCIE PRE ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOV

  Vážení rodičia,

  v stredu, 23.11. 2022 od 16.00 hod - 17.00 hod. sa uskutočnia celoškolské konzultácie pre zákonných zástupcov žiakov našej školy. Účasť rodičov je dôležitá z dôvodu hodnotenia prospechu a správania žiakov za 1. štvrťrok šk. roku 2022/2023.

 • ŠKÔLKARSKE TVORIVÉ DIELNIČKY

  "Ondreju, Ondreju, na teba olovo lejú, aby si mi dal znať, koho budem za muža mať.” Deti v materskej škole, ani olovo neliali, ani sa na budúcnosť nepýtali, ale sa spolu s rodičmi v škôlke, na tvorivých dielničkách stretli a na Ondrejský jarmok sa chystali. Veľmi sa tešíme, že sme sa v stredu, 16.11. 2022 popoludní, mohli spoločne s rodičmi, stretnúť na milej a radostnej aktivite - tvorivých dielničkách. Malkáči piekli medovníky, stredniaci vyrábali svietniky a predškoláci pripravovali vianočné dekorácie. Všetky výrobky sme poctivo zabalili a pripravili na predaj na Ondrejskom jarmoku. Tešíme sa, že sme spoločne prežili veľmi príjemné, kreatívne stretnutie, ale zároveň, že aj my, najmenší, môžeme prispieť k dobrej veci. Týmto Vás všetkých, pozývame na Ondrejský jarmok, kde si naše výrobky môžete kúpiť a pomôcť tak dobrej veci. 

  S láskou Vaši škôlkári a ich rodičia.♥️

 • SÚŤAŽ VO FLORBALE

  Florbal patrí k najpopulárnejším športom na našej škole. Žiaci 2. stupňa ZŠ nás v stredu 16.11. 2022 v súťaži, ktorá sa konala v ZŠ Hodžova, úspešne reprezentovali; obsadili krásne 2. miesto. Oceňujeme výkony nášho tímu, pretože bola radosť sledovať ich zápasy i to, ako dokázali tímovo spolupracovať. Z úspechu našich chalanov sa tešíme a ďakujeme za reprezentáciu školy

 • PODPORME MATEJA A LACA 🙏

  PODPORME MATEJA A LACA 🙏

  Milí priatelia.

  Oddnes môžeme hlasovať v súťaži amatérskych filmárov https://safi.tvlux.sk/ a podporiť našich žiakov Mateja Hamaja a Ladislava Vizváryho. 

  Ak sa vám ich dokument o sestre Šimone páčil, budeme vďační, ak svojim hlasom chalanov podporíte.♥️

  https://safi.tvlux.sk/index.php?c=Videos&h=play&id=50

 • ÔSMACI SPOZNÁVAJÚ ŠTÚROVSKÚ GENERÁCIU

  Základným cieľom projektu bolo priviesť žiakov k záujmu o vlastné národné dejiny cez národnú, politickú i literárnu prácu štúrovskej generácie, prostredníctvom ktorej pochopia ich význam pre našu súčasnosť. Na vyučovacích hodinách sa okrem Ľudovíta Štúra, Andreja Sládkoviča, učili aj o tých významnejších: o búrlivákovi Jankovi Kráľovi, Jánovi Franciscim Rimavskom, Štefanovi Markovi Daxnerovi, Jánovi Kalinčiakovi... 

  Čo-to sa dozvedeli o maliarovi Petrovi Michalovi Bohúňovi, menej známom, no významnom národnom buditeľovi, publicistovi Samuelovi Dobroslavovi Štefanovičovi, slovenskom folkloristovi, prekladateľovi, jazykovedcovi a predstaviteľovi mesianistickej línie slovenského romantizmu Samuelovi Bohdanovi Hroboňovi, podporovateľovi štúrovcov, rímskokatolíckom kňazovi Jozefovi Karlovi Viktorínim....

  Vyjadrujeme nádej, že žiakom školy sa spoznávanie štúrovského obdobia a významných štúrovských dejateľov páčilo, a že si z vyučovacích hodín slovenského jazyka a literatúry odnášajú množstvo zaujímavých podnetov, ktoré im budú nápomocné aj v ich ďalšom štúdiu.

 • ÚSPEŠNÍ RIEŠITELIA SÚŤAŽE iBOBOR 2022

  ÚSPEŠNÍ RIEŠITELIA SÚŤAŽE iBOBOR 2022

  V týždni vedy a techniky, tento rok od 7.11. do 11.11. 2022, sa každoročne zapájame do informatickej súťaže iBobor. Tento rok súťažilo 17 žiakov 2. - 9. ročníka. Úspešnými riešiteľmi sa stali:

   

  kategória Drobec (2.+ 3. ročník):

  Meno a priezvisko         trieda          body              percentil

  Ella    Košťanová              III. A             52                    87,65

  Damián   Kotlárik              II. A              47                    82,48

   

  kategória Bobrík (4.+ 5. ročník):

  Meno a priezvisko          trieda          body               percentil

  Miriam Sára Útla                V. A              96                    99,49

  Paulína    Hoštáková        IV. A              80                    95,65

  Lukáš       Gábor                V. A              75                    93,94

  Damián    Fenik                  V. A              65                    87,17

   

  kategória Benjamín (6. + 7. ročník):

  Meno a priezvisko            trieda            body               percentil

  Filip    Liška                        VII. A            59,99                  93,95

 • TÉMOU VYUČOVACEJ HODINY BOLA PIESEŇ

  Žiaci 7. ročníka na hodine slovenského jazyka a literatúry vyrobili pekné hudobné nástroje. Bola by škoda nevyužiť ich. A tak v rámci medzipredmetových vzťahov, na hodine hudobnej výchovy, so záujmom ukázali s týmito nástrojmi svoje zručnosti pri rytmickom doprovode známych piesní.

 • UTOROK, 8.11. 2022 - ČAS PRE..., ČAS S...

  UTOROK, 8.11. 2022 - ČAS PRE..., ČAS S...

  Milí žiaci, ročníkov 4. - 9. 

  prijmite naše pozvanie, zajtra (8.11. 2022, utorok) na sv. omšu so začiatkom o 14:20 hod. a po nej na stretko, ktoré bude trvať cca do 16:15 hod.

  Na stretku sa môžete stretnúť so svojimi kamarátmi, lepšie sa navzájom spoznať a zažiť množstvo spoločných aktivít a hier. Okrem toho je stretko príležitosťou na prehĺbenie vzťahu s Bohom. Stretneme sa po sv. omši pri kostole Notre-Dame (na dvore pri sakristii)

  Tešíme sa na stretnutie a každého z vás 🙂.

  Martin Sedláček, kaplán. 

 • PRE ŽIAKOV 9. ROČNÍKA

  PRE ŽIAKOV 9. ROČNÍKA

  Dôležité termíny

  ·          do 17. 11. 2022 – do tohto termínu žiak 9. ročníka nahlási kariérovej poradkyni záujem o štúdium na dvoch  stredných školách / 2 rôznych odboroch /

  ·               do 20. 03. 2023 – zákonný zástupca žiaka podáva prihlášku riaditeľovi SŠ na všetky študijné a učebné odbory.  Návod na elektronické podanie prihlášky na SŠ cez EDUPAGE (Rodičovské konto :https://help.edupage.org/sk/u646 )

  Hodnotenie žiaka uvedené v prihláške na vzdelávanie potvrdzuje základná škola, ktorú žiak navštevuje. Ak to nie je možné, k prihláške na vzdelávanie sa pripoja vysvedčenia zo základnej školy alebo ich osvedčené kópie.

  ·         22.03.2023 a 23.03.2023 – Testovanie 9 – riadny termín

  ·         04.04.2023 a 05.04.2023 – Testovanie 9 – náhradný termín.

  Prijímacie skúšky na stredné školy na školský rok 2023/2024

  Každý žiak si môže podať 4 prihlášky na SŠ - z toho 2 prihlášky na SŠ s talentovou skúškou a 2 prihlášky na SŠ bez talentovej skúšky. Termíny podávania prihlášok na jednotlivé SŠ ako aj podmienky prijímania na SŠ budú zverejnené podľa usmernenia MŠVVaŠ SR a jednotlivých SŠ. Elektronické prihlášky vypĺňa zákonný zástupca a žiak. ZŠ potvrdí údaje na prihláške.

  Prijímacie skúšky na vzdelávanie v stredných školách na školský rok 2023/2024 sa uskutočnia:

  a) v prvom kole prvý termín 4. - 5. mája 2023

  b) v prvom kole druhý termín 9. - 10. mája 2023

  c) v druhom kole 20. júna 2023

  Talentové skúšky na overenie špeciálnych schopností, zručností alebo nadania v rámci prijímacích skúšok na vzdelávanie v stredných školách sa uskutočnia:

        a) prvý termín 2. - 3. mája 2023

        b) druhý termín 11. - 15. mája 2023

  Talentové skúšky na overenie špeciálnych schopností, zručností alebo nadania v rámci prijímacích skúšok na vzdelávanie v stredných športových školách sa uskutočnia v čase:

        a) prvá fáza - termín overenia športového nadania od 21. marca - 14. apríla 2023.

        b) druhá fáza - termín overenia zdravotnej spôsobilosti od 2. mája - 15. mája 2023.

 • AJ TENTO ROK SME SA ZAPOJILI DO PROJEKTU...

  V rámci 13. ročníka česko-slovenského projektu Záložka do kníh spája školy, sme sa spojili so žiakmi z českej Základnej školy Jirkov. Naši žiaci (5. až 8. ročníka ZŠ) si vymenili záložky so žiakmi, s kamarátmi z Česka. Tohtoročná téma bola: Môj literárny príbeh čaká na Tvoje prečítanie. Našich žiakov záložky veľmi potešili a dúfame, že aj takto nadviažeme nové známosti a kamarátstva. ❤️

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou sv. Andreja - Svorada a Benedikta
  Braneckého 4, 911 01 Trenčín
 • +421 032/6529406, 6525866

Fotogaléria