Šepká hrášok fazuľke, stretneme sa v polievke, kalerábik mrkve šušká, pohladkajme deťom brušká.. takto si naši škôlkari druhý októbrový týždeň užívali naplno vitamíny zo zdravej zeleniny. Učili sa, ako sa ktorá zelenina nazýva, ako vyzerá a čo všetko dobré sa z nej môže urobiť. Tí najstarší varili zeleninovú polievku a tí menší vyrábali zeleninové obrázky, ktoré potom s chuťou zjedli.
Ďakujeme rodičom za to, že prispeli s bio zeleninkou priamo z ich záhrad a tešíme sa, že mnohé z detí aj vďaka takejto aktivite prekonali svoje malé nepriateľstvo so zeleninou a zistili, že je nielen zdravá ale aj chutná. 🥒🥕