Navigácia

Prihláška na štúdium na našej škole

Vážení rodičia!      

Blíži sa termín zápisu prvákov do základnej školy. Aby sme urýchlili a zjednodušili administratívny proces zápisu Vášho dieťaťa, prosíme Vás, aby ste prihlášku vyplnili elektronicky. Všetky údaje uveďte presne tak, ako sú uvedené v rodnom liste dieťaťa, používajte dĺžne, mäkčene. Ak považujete za potrebné informovať nás o niečom, čo vo formulári nenájdete, uveďte to, prosím, v poznámke na konci prihlášky. Po vyplnení si prihlášku vytlačte a podpísanú obidvomi rodičmi doneste na zápis spolu s rodným listom Vášho dieťaťa na overenie údajov. Ak ste prihlášku vyplnili a odoslali správne, príde Vám o tom potvrdzujúci e-mail.

Pokiaľ nemáte možnosť si prihlášku vytlačiť, nič-to, učiníme tak v škole. Vytlačená žiadosť bude pripravená v deň zápisu na podpis. Bez podpisu zákonného zástupcu nie je žiadosť právoplatná. Na zápis je potrebné priniesť rodný list dieťaťa a občiansky preukaz oboch rodičov.

Tešíme sa na stretnutie s Vami:

V termíne: 12. - 16. apríl 2021 (pondelok - piatok)

v čase: od 14:00 - 17:00 hod. v priestoroch školy

Zápis žiakov do 1. ročníka Základnej školy sa tento školský rok uskutoční len za prítomnosti zákonných zástupcov - bez detí.

Vyplnenie prihlášky

Ak si želáte vyplniť prihlášku, kliknite:


Pozrieť stav / zmeniť prihlášku

Ak si želáte skontrolovať, tlačiť, prípadne zmeniť dávnejšie vyplnenú prihlášku, zadajte jej kód a zvoľte žiadanú funkciu.
Kód formulára:

   


Vážení rodičia,

veríme, že oceníte tento moderný spôsob, ktorý Vám zaberie maximálne 10 minút v pohodlí domova. Úprimne nás teší, že ste vaše dieťa zapísali do našej katolíckej školy. Ďakujeme za prejavenú dôveru a pokúsime sa urobiť všetko preto, aby vaše dieťa bolo u nás šťastné, napredovalo a dostalo potrebné vzdelanie a duchovnú formáciu.

 


 

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s materskou školou sv. Andreja - Svorada a Benedikta
    Braneckého 4, 911 01 Trenčín
  • +421 032/6529406, 6525866

Fotogaléria